Про це йдеться в повідомленні Держстату.

Згідно зі статистичними даними, 56,7% від загальної суми боргу сформовано на економічно активних підприємствах. Заборгованість підприємств банкрутів становить 38,6% від загальної суми боргу.

Найбільший обсяг заборгованості – 477,4 млн гривень – сформувався на промислових підприємствах. Найменший обсяг заборгованості – у сфері мистецтва та розваг – 1,15 млн гривень.

У регіональному розрізі найбільший обсяг заборгованості сформувався в Донецькій області – 159,6 млн гривень і в Київській області – 151,8 млн гривень. Найменший обсяг заборгованості зафіксований у Рівненській області – 723 тисяч гривень.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Микола Азаров назвав неприпустимим можливість зростання заборгованості по зарплатах на українських підприємствах усіх форм власності і закликав місцеву владу жорстко контролювати факти виникнення такої заборгованості.

Він нагадав, що президент Віктор Янукович поставив завдання скоротити заборгованість по зарплаті, незалежно від форми власності підприємства, і в уряді розроблені чіткі графіки скорочення заборгованості.

Джерело: УНІАН