За даними управління економіки та промисловості станом на 1 червня сума заборгованості із виплат заробітної плати в Хмельницькому становила 3 713,6 тис. грн., що на 183,8 тис. грн. (4,7 %) менше, ніж на 1 травня поточного року, в тому числі на економічно активних підприємства заборгованість зменшилась на 198 тис. грн. або 8,3%.

Порівняно з початком року заборгованість із виплат заробітної плати на економічно активних підприємствах зменшилась на 176,6 або 7,3 %, на підприємствах-банкрутах заборгованість зросла на 30,1 тис. грн., на економічно неактивних підприємствах заборгованість зменшилась на 237тис. грн. або на 23%.

За поточний період року управлінням праці та соціального захисту населення міськвиконкому проведено 64 перевірки підприємств з питань дотримання законодавства про працю, що сприяло покращенню ситуації в цьому напрямку. За час проведення перевірок заборгованість із виплат заробітної плати зменшили 29 підприємств на загальну суму 635,8 тис. грн. для 816 працівників (майже – 780 грн. в середньому на одного працівника). Матеріали 9 проведених перевірок підприємств-боржників, керівники яких ігнорували виконання рекомендацій актів, направлено для відповідного реагування в прокуратуру м. Хмельницького, по п'яти з них порушено кримінальні справи за ст.175 Кримінального Кодексу України.

Прес-тайм