Влада дбає за народ. З трибуни говорять правду. Чесність ховається у кабінетах політиків. Саме вони, знавці своїх справ, найкраще можуть захистити свій народ. Ви запитуєте у якій країні це? Росія! Росія єдина у Єдиній Росії. Решта теж докладається до цієї єдності. Але Єдина Росія – це справжнє волевиявлення. А взагалі влада зібрана як ні коли, вони складають нові закони, щоб допомогти жити краще кожній слов’янській людині. І головне допомагають їй незважаючи на те, де живе вона. А основний показник їхньої дбайливості – це як живуть в Росії! А живуть вони добре, бо влада знає що краще для народу.

Громадянам тепер не варто боятись, що їхні дані поширяться закордон. Лише в Росії будуть все бачити/чути/знати. Контроль від влади Росії, зрештою, це краще для самих людей. І тепер, точніше з 1 січня 2015 року, буде діяти закон, який передбачає зберігання усіх персональних даних мешканців Росії лише на території РФ. Щоправда дані спеціальної програми облікового запису iCloud мають зберігати також на території РФ. Та сервери компанії Apple розташовані в Каліфорнії, а в Росії їх немає. І до 1 січні, за словами, інтернет-омбудсмена РФ Дмитра Маринечева, компанія не встигне перенести. Проте, яка різниця чи зможуть росіяни використовувати продукцію провідної компанії з техніки у світі, якщо тепер люди захищені. Захищені від загниваючого заходу, який може у будь-який момент вдертись додому кожного і нашкодити.

Крім того, влада подбала і про здоров’я громадян. Від 1 липня можна не боятись білизну з поліаміду, нейлону і поліестер. Якщо коротко – мереживні трусики не нашкодять жінкам. Від липня заборонили виробництво і продаж синтетичної нижньої білизни, що не відповідає нормам техрегламенту. Хоча з ринку, за інформацією експертів, тепер зникне 90 % всієї білизни. Але що з того, якщо зміни на краще. За Росію дбають. Та й зрештою є ще 10 %, якщо не вистачить всім трусиків, то є панталони. І чому ж це загниваючий захід має диктувати свою моду?!

Та робота з боротьбою за здоров’я людей на цьому не завершилась. Туфлі на шпильці, кеди і босоніжки – все це зло, і з цим треба боротись. І якщо ви не розумієте, яка проблема тут ховається, то Ви просто не дивитесь на корінь проблем, а влада робить це. Саме Справедлива влада Росії виявила цю проблему.

"Раніше від незручного взуття страждали в основному жінки, оскільки левову частку ускладнень викликають високі каблуки-шпильки. Але тепер до групу ризику потрапляють і чоловіки. Модні кеди, лоуфери, мокасини - теж небезпечні для здоров'я", - сказав, депутат нижньої палати парламенту, Олег Міхєєв.

І як тільки введуть у дію цей закон, від цих небезпечних речей вбережуть не тільки росіян, а й увесь «славянский род» – Митний союз. Справедлива влада дбає за добробут всіх.

Але владі часто заважають приносити добробут у домівки. Цей загниваючий Захід і Америка зі своїми агентами всіляко намагаються завадити приносити мир та справедливість. Тому Росії доводиться вести боротьбу ще й з іншими країнами. Так після введення санкцій Європи та Америки, Росія ввела свої. Але не подумайте це не відповідь на санкції, Росія не мститься. Заборонні заходи РФ у відповідь викликані не прагненням покарати ці країни або вплинути на них, а для захисту інтересів росіян, заявив президент Росії Володимир Путін на засіданні Держради. Тому з 7 серпня уряд ухвалив рішення про заборону імпорту сільськогосподарської продукції, сировини та продовольчих товарів. У перелік країн потрапили США, всі країни Євросоюзу, а також Канада, Австралія і Норвегія. Ці країни протягом року не зможуть поставляти в Росію м'ясо та м'ясну продукцію, рибу і морепродукти, молоко і молочну продукцію, овочі, фрукти і горіхи. Та й тим більше якість продуктів у загниваючому заході змушує бажати кращого.

Влада і по сьогодні дбає про народ. Всі знають небезпеку вошей! Медицина Росії йде вперед, і тому недавно Курський Роспотребнадзор побачив причину розповсюдження вошей у селфі. І справді ця фронтальна камера до добра не доведе. Можливо, навіть треба буде заборонити спільні фотографії, а не тільки селфі, люди ж часто поруч фотографуються чи не так?! Здоров’я росіян найважливіше. А те, що європейці роблять селфі, це тільки доводить, що їхні нові технологічні штучки – це небезпечна машина з винищення «руського народу». І як добре, що на карті існує така «славна держава», яка побудує «славну імперію» для захисту всіх і кожного.

Приблизно такий текст з’являвся протягом кількох років, у ЗМІ АР Крим, Донецьку та Луганську. Ефект ми побачили. Як казав Геббельс, щоб в брехню повірили, вона має бути страхітливою.