Про це в коментарі «Вголосу» повідомив один з організаторів пікету, мешканець Винників Олексій Шинкаренко.

За його словами, за півгодини до початку пікету з будівельного майданчика по вулиці Винна Гора почали розбігатися робочі.

«Коли ми підійшли до будівельного майданчика, робочі припинили працювати. Вони зупинили машини і будівельний кран, після чого покинули робоче місце», – розповів активіст.

Після цього близько 60-ти пікетувальників попрямували до консультаційного центру, де до цього часу можна було заключити договір купівлі-продажу житла у новобудові.

«Спочатку консультанти пояснили нам, що при укладанні договору купівлі-продажу житла вони беруть 30% від загальної вартості квартири у новобудові, а згодом змінили точку зору і сказали, що жодним чином не пов’язані з будівництвом багатоповерхівки», – зазначив Олексій Шинкаренко.

Він також додав, що винничани зайняли доволі жорстку позицію по відношенню до забудовника. Адже втрачають надію на те, що в місті замість будівництва об’єктів соціального значення – дитячого садочка, гімназії, спортивного комплексу – з’явиться 12-багатоповерхівка на 18 секцій. 

«Згодом до нас приєдналися представники забудовника, які поводилися по-хамськи. І при цьому відмовлялися показати дозвільні документи на будівництво. Потім пообіцяли, що 11 лютого все-таки покажуть документацію», – сказав Олексій Шинкаренко.

Активіст зазначив, що громада і надалі буде відстоювати власну позицію. Якщо буде в цьому потреба, вінничани планують звернутися до Президента України Петра Порошенка.

По завершенню пікету, мешканці міста написали заяву до правоохоронних органів з проханням розібратися в ситуації.

Протягом всього пікету за правопорядком стежили 15 міліціонерів.

Як писав «Вголос», мешканці Винників постали проти будівництва багатоповерхівки, забудовником якої є дружина мера міста Сергія Уварова.