Андрій Іванович продовжує «гнути» власну лінію про незаконність проведення будівельних робіт нового житлового комплексу. На цей раз бургомістр запропонував на ділянці, що належить «Львівоблагропромбуду», звести парк або сквер, та облаштувати його спільно з місцевими жителями.

В свою чергу забудовник, маючи усі законні підстави на зведення багатоповерхівки, частина квартир з якої буде передана учасникам АТО та їх cім’ям, заявив, що готовий віддати ділянку на розі вул. Варшавська-Соснова лише під сміттєпереробний завод, який Андрій Іванович «будує» з 2006 року, саме з моменту «закриття» Грибовицького сміттєзвалища. 

Також представники забудовника зазначили, що проект нового житлового комплексу передбачає облагородження прибудинкової території, створення паркової зони та спортивно-ігрових майданчиків для дітей.

«Ми власними силами для мешканців створимо усі умови комфортного перебування поряд з новим житловим комплексом. Там буде і паркова зона, і дитячий майданчик, і місця для прогулянок, аби місцеве населення та діти мали змогу приємно проводити час у теплі дні. Нагадаємо, що до початку будівництва ця територія не відповідала жодним санітарним нормам, була вщент покрита шприцами та сміттям, проте цього ніхто не помічав, а коли забудовник намагається облаштувати комфортні та безпечні умови для населення, люди починають протести. Досі ця логіка місцевих мешканців нам не зрозуміла», – зазначили представники забудовника.

Нагадаємо, у компанії «Львівоблагропромбуд» є уся необхідна дозвільна документація для початку та проведення будівельних робіт на розі вул. Варшавська-Соснова, проте міська влада і мешканці прилеглих вулиць блокують будівництво з власних міркувань.