Про це у коментарі «Вголосу» повідомила PR-директор UBI Ольга Роєнко.

Вона запевнила, що компанія не відмовляється від планів добудувати об’єкти, сьогодні йде мова про терміни та вимоги до зведення.

«Є ще можливість проведення Євробаскету-2017 в Україні. За посиланням на офіційне джерело, Федерація баскетболу України повідомила, що в найближчі два тижні приїде делегація ФІБА Європи, як організатори чемпіонату, для підписання протоколу щодо проведення чемпіонату Євробаскет-2017 в Україні», – розповіла Ольга Роєнко.

На сьогодні роботи на будівельних майданчиках, за словами Роєнко, «сильно сповільнилися».

«Наразі ми проводимо внутрішні консультації на рівні компанії, для того, щоб сформулювати врівноважену позиції щодо планів будівництва», – додала вона.

В компанії також повідомили, що у зведення арен у Львові, Києві, Одесі та Дніпропетровську вже було інвестовано близько 500 млн. грн.

«На сьогодні всі інвестиції, які вкладались в будівництво цих об’єктів, відбувались за власний рахунок компанії інвестора, без залучення кредитних коштів, які мали надати», – зазначила Роєнко.

Нагадаємо, про те, що Україна, через складну ситуацію в країні, не проводитиме Чемпіонат Європи з баскетболу у 2015 році, стало відомо наприкінці минулого тижня. Втім Україні пообіцяли  пріоритетне право на проведення Євробаскету-2017. 

Нагадаємо, до Євробаскету-2015 в Україні мали збудувати 7 арен (дві в Києві та по одній в Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі і Харкові). Чотири з них – в Києві, Львові, Одесі та Дніпропетровську взялась будувати компанія United Basketball Investments, бізнесмена та голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського.

Згідно з планом, держава мала б допомогти інвесторам безкоштовними кредитами: 25% вартості будівництва – кошти інвестора, 75% – кредит, відсотки за якими відшкодовує держава.