У м. Бердичеві Житомирської області в Парку культури і відпочинку натовп підлітків у неділю, 29 вересня, нібито побив 15-річну місцеву мешканку та її маму.

Як написало видання “Бердичів.biz“, жінка подала заяву в поліцію через булінг. За словами матері, її доньці, яка вчилася в одному з профтехучилищ міста, постійно погрожували однолітки.

Жінка запевнила, у вечір нападу їй надіслали СМС з проханням терміново прийти і врятувати підлітка, а пізніше мати дізналася, що доньці “забили “стрілку” в курилці” за гаражами біля парку.

“Коли батьки прибігли, жертву вже били кілька дівчат, навколо зібрався великий натовп підлітків, ніхто не робив спроб припинити бійку. Ба більше: багато хто знімав ситуацію на мобільний телефон”, – написало видання.

За словами матері, коли вона кинулася рятувати доньку, то напали і на неї. На місце події викликали правоохоронців, підозрюваних у побитті доставили до Бердичівського міського відділу поліції.

Правоохоронці розповіли журналістам іншу версію подій: внаслідок словесного конфлікту зав’язалася бійка між двома дівчатами, яка закінчилася завданням тілесних ушкоджень. Відомості внесли в ЄРДР за ст. 125 ч. 1 Кримінального кодексу України.

Постраждала поскаржилася батькам, що нападники систематично цькували її: вони погрожували їй і насміхалися над жертвою. За словами дівчинки, на місці події була присутня її одногрупниця і студенти інших навчальних закладів міста.

Сім’я злякалася, що справу спробують “зам’яти”, адже одною з ініціаторів булінгу і побиття нібито була дочка співробітниці Бердичівського відділу поліції.

У мережі з’явилися знімки підлітків, які брали участь в бійці, а також їхнє листування.

“За що ви так з Аліною”, “Менше говорити брехні треба”, “Вона хоч жива?”, “Жива, напевно”, “Ну що там, мала залишилася живою чи ні?”, “Напевно”, – йдеться в повідомленнях.