Нардеп від “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Кива, який нещодавно потрапив в інтимний скандал на робочому місці, жартома запропонував скликати прес-конференцію для свого статевого органу.

Про це парламентар заявив у соціальній мережі Facebook в одному з коментарів. Відповідним скріншотом поділився журналіст та блогер Євген Спірін.

“Гаразд, дівчатка цікавляться та обговорюють. Але стільки збудилося хлопчиків історіями про мій х*й! Хлопці, якщо так піде далі, доведеться робити прес-конференцію для х*я і там, хлопчики, ви зможете задати йому питання і обговорити всі питання, і теми, що вас цікавлять!” – написав Кива у коментарі під одним із постів про свій сексуальний скандал.

Один із користувачів соцмережі зробив зауваження нардепу щодо відсутність розділових знаків у його коментарі. На це Кива відповів: “Вибачте, але тут розмовляють про мій х*й. Коми на х*й!”

Крім того, політик вподобав один з коментарів такого змісту: “Став лайк, якщо замість кави з ранку віддаєш перевагу пересмикнути затвор на роботі”.

Нагадаємо, нещодавно народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Кива потрапив в інтимний скандал. Дівчина, через яку це сталося, виявилася моделлю з Одеси.

Згодом Кива прокоментував свій інтимний скандал із мастурбацією у Верховній Раді. Мовляв, він “тільки поправив член і подзвонив дівчині”, а все решту змонтували, повторивши кілька разів.