У квартирі вбитого військового журналіста та нардепа Дмитра Тимчука виявили багато порожніх пляшок з-під алкоголю.

Про це повідомляє “РБК-Україна”.

Координатор групи “Інформаційний спротив” загинув 19 червня червня в себе вдома. Речник МВС Артем Шевченко повідомив в ефірі телеканалу “Прямий”, що до правоохоронних органів звернулася дружина Дмитра Тимчука, яка виявила його тіло з вогнепальним пораненням у голову. Тієї миті розглядались 3 версії смерті: самогубство, вбивство та необережне поводження зі зброєю.

За словами дружини, Тимчук останнім часом вживав багато алкоголю. Згодом це підтвердилося документами, які з’явилися у судовому реєстрі. Після смерті нардепа, під час обшуку, було виявлено багато пляшок у смітнику. Знайдені пляшки відправили на експертизу для того, щоб дізнатися, хто з них пив.

Також суд дав дозвіл на проведення молекулярно-генетичної експертизи, внаслідок якої стане відомо, хто курив і торкався до попільнички.

Дружину Тимчука звати Олена Коваль. Повідомляється, що нардеп намагався вчинити самогубство і напередодні трагедії, однак вона перешкодила.

Нагадаймо, смерть народного депутата Дмитра Тимчука шокувала багатьох людей. Не тільки пересічних громадян, але і тих, хто його знав досить близько. Тому багато його знайомих не вірять у те, що він – людина військова – міг випадково пальнути собі в голову, коли чистив пістолет.