Про це свідчать результати письмової реєстрації народних депутатів перед учорашнім засіданням ВР, розміщені на офіційному сайті парламенту, пише Кореспондент

Як наголошується на сайті, письмова реєстрація депутатів проводиться особисто "на підставі подання посвідчення народного депутата України та підтвердження своєї участі (у засіданні ВР) власноручним підписом".

Згідно з даними сайту ВР, депутат Лісін через хворобу пропустив увесь перший квітневий пленарний тиждень (з 5 по 8 квітня), а 20 квітня з'явився в Раду.

Сьогодні вранці, 21 квітня, Верховна Рада достроково припинила повноваження депутата від фракції Партії регіонів Миколи Лісіна.

Нагадаємо, Лісін загинув у ДТП в ніч на неділю, 17 квітня. Автомобіль Lamborghini під кермуванням депутата врізався у рекламний білборд по вулиці Заболотного в Києві. Лісін помер на місці події.

У ДАІ повідомили, що Лісін не був пристебнутий ременем безпеки. Швидкість, на якій він втратив керування, за даними ЗМІ, становила понад 150 кілометрів за годину.