В Міністерстві юстиції зареєстрували наказ №19/24796 за підписом глави МВС Віталія Захарченка, яким співробітникам «Беркуту» дозволяється застосовувати фізичну силу, спецзасоби та вогнепальну зброю.

Згідно з «Положенням про спецпідрозділ міліції громадської безпеки «Беркут», міліції під час виконання наказів дозволяється застосовувати фізичну силу, «спеціальні засоби і вогнепальну зброю у випадках і в порядку, визначених статтями 12 - 15 ч.1 Закону України «Про міліцію».

Завданнями спецпідрозділу визначаються забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав, законних інтересів; запобігання правопорушенням, охорона і забезпечення громадського порядку; участь у заходах щодо розшуку та затримання осіб, підозрюваних у скоєнні кримінальних злочинів і т.і.

«Підрозділ підпорядковується начальнику ГУМВС, УМВС, а у разі його відсутності – заступнику. При виконанні завдань поза регіоном постійної дислокації підрозділ переходить в оперативне підпорядкування відповідного начальника ГУВС, УВС», – зазначенко у документі.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Джерело: ЛІГАБізнесІнформ