Адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані заявив, що розслідування Конгресу США щодо можливих спроб Трампа та самого Джуліані тиснути на українську владу, незаконне.

Про це повідомляє Громадське з посиланням на інтерв’ю The Hill.

«Це переслідування, політична операція з боку Національного комітету Демократичної партії, а не Конгресу», — зазначив Джуліані.

Раніше у Конгресі США три комітети Палати представників почали «масштабне розслідування» щодо можливих спроб президента Дональда Трампа та його адвоката Рудольфа Джуліані чинити тиск на українську владу, аби та сприяла переобранню Трампа на президентських виборах у 2020 році.

Голови комітетів Палати представників закордонних справ, розвідки та нагляду звернулися до Білого дому та Державного департаменту з проханням надати записи, пов’язані зі спробами «маніпулювати українською системою правосуддя».

Як писав “Вголос”, Комітет з питань судочинства палати представників Конгресу США готує масштабне розслідування щодо таємних виплат президента Дональда Трампа жінкам, з якими у нього раніше були відносини. Гроші президент США платив коханкам за мовчання.