«Мою позицію буде повністю надавати адвокат», - заявила вона, а потім додала, що визнає підозру прокуратури обґрунтованою.

Після цього адвокат Зайцевої Юлія Козир підтвердила, що захист вважає підозру необгрунтованою, і що немає доказів, які б вказували на пряму вину Зайцевої. 

Перед цим головуючий суддя відмовилися оголосити перерву за клопотанням захисту Зайцевої.

«Клопотання сторони захисту щодо витребування зазначених даних та оголошення перерви залишити без задоволення», - сказала вона.

Нагадаємо, увечері 18 жовтня в Харкові автомобіль Lexus, який їхав на червоне світло, вилетів на тротуар та перекинувся. Внаслідок ДТП загинули 5 осіб, ще 6 отримали поранення різного ступеню тяжкості, серед них двоє жінок перебувають у дуже важкому стані.

За кермом Lexus перебувала 20-річна Олена Зайцева. Тепер їй загрожує 10 років ув'язнення.

Попри те, раніше радник міністра МВС повідомив, що Київський райсуд Харкова може відпустити Зайцеву під заставу або призначити домашній арешт. Також учора з'ясувалося, що водійка Lexus під час аварії брала участь у перегонах.

Нині у харківському суді Зайцевій обирають запобіжний захід. Як з'ясувалося, на момент скоєння аварії вона перебувала під наркотиками.