Пройшло майже півроку з часу перемоги помаранчевої революції, але й дотепер на владному партійному Олімпі залишаються такі особистості, що „забруднили” свої політичні руки під час виборчих перегонів, а тепер бажають зробити реванш на наступних виборах-2006. Громадська кампанія „ПОРА!” звертає увагу громадськості Закарпаття, і зокрема його найкомунікабельнішої сили підприємців та промисловців, що дотепер Ваше обличчя в краї представляє недостойна людина – голова обласного осередку партії промисловців та підприємців України, так званий Цап Ішван Юліусович. Під час помаранчевої революції, коли ПППУ підтримала кандидатуру, нині діючого президента В.А.Ющенко, кілька осередків партії в тому числі і Закарпатський, звинуватили народний Майдан та підтримали представника донецького клану. Чому до сьогодні за цю діяльність не знято голову „віртуальної” на Закарпатті партії? Невже може очолювати партію підприємців така людина, яка прославилася на все Закарпаття бізнесовими аферами? Невже вище партійне керівництво не знайшло кращого представника бізнесу на Закарпатті, як власника туалету на ринку по вулиці Краснодонців?

Прикриваючись іменем діючого віце-премєра Анатолія Кінаха він продовжує здійснювати антинародну діяльність: обман підприємців – незаконне захоплення майна RC-АВС, ринку на Краснодонців, фірми "Алмадін", РА„Шарк”. Сьогодні партія промисловців та підприємців мала б представляти інтереси понад 100 тисяч закарпатців, які безпосередньо зайняті у підприємництві та виробництві, а натомість вона є повністю „віртуальною” та існує в родинному колі закарпатських Цапів. За останніми дослідженнями її рейтинг в області не перевищив 0%.

„ПОРА!” вимагає від центрального проводу партії промисловців та підприємців України, що представляє інтереси народної влади, усунення від керування закарпатським обласним осередком партії, людини яка не відповідає уявленням політичної моралі, нехтує статутними вимогами ПППУ, і є „брудною” плямою на тілі закарпатського підприємництва та промисловості.