Цього тижня має завершитися процес зміни, оновлення та ротації кадрів у Закарпатській облдержадміністрації. Як повідомив на прес-конференції керівник апарату ОДА Михайло Попович, кадри буде змінено майже на 80%.

“Загалом звільнено 42 осіб, 92 — переведено на інші посади, а нині роблять останні штрихи - і цього тижня підбір кадрів буде завершено”, — прокоментував М. Попович.

За його словами, після реорганізації структури ОДА кількість управлінь скорочено з 32 до 20, наразі ще не обрали голів управління промисловості й управління з питань надзвичайних ситуацій, оскільки, на переконання керуючого справами, на ці посади потрібно таких людей, які розробляли б стратегію розвитку саме для закарпатського регіону.

Керівник апарату наголосив, що перевагу віддають молодим фахівцям. З ініціативи ОДА впродовж липня 2005 року випускники та студенти обласних ВНЗ мають змогу навчатися в Центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації органів державної влади, місцевого самоврядування, керівників держпідприємств тощо. Наразі в різних управліннях проходять стажування 78 випускників та студентів.

Нагадаємо, одним із “нових” кадрів у Закарпатській ОДА є колишній заступник голови обласної ради і “переможець” виборів мера Мукачевого Ернест Нусер, який наразі очолює управління зовнішніх зв’язків і транскордонного співробітництва.

Ужгород.net.ua