Наметове містечко, що понад два місяці діяло в Ужгороді на знак протесту проти арешту екс-губернатора Закарпаття Івана Різака та віце-екс-губернатора, згорнуло свою діяльність. Об’єднані соціал-демократи Закарпаття вирішили продовжувати боротьбу в дещо інший спосіб. Як повідомили в прес-службі обкому, відсьогодні вони переходять до більш активних дій.

12 липня – перша з цілої низки публічних акцій. Сьогодні в Ужгороді об’єднані соціал-демократи Закарпаття проводять акцію протесту проти політичних репресій, що продовжуються в регіоні з метою залякування та знищення обласної організації Соціал-демократичної партії України (об’єднаної). Учасники акції, які тримали плакати „Свободу політичним в’язням – членам СДПУ(О)!”, також висловлюють своє обурення арештами однопартійців - секретаря обкому партії Івана Різака, членів бюро обкому партії Віктора Дядченка, Івана Росохи, Андрія Логойди.

Під час акції народний депутат України, перший заступник голови СДПУ(О) Нестор Шуфрич презентував „Книгу злочинів „помаранчевої” влади на Закарпатті”. У ній "зібрано факти нахабного ігнорування представниками влади Конституції України та Законів держави, приклади протиправних дій правоохоронних органів проти тих громадян, жителів Закарпаття, які свого часу проголосували не за Віктора Ющенка і зараз відкрито демонструють незгоду з політикою місцевої влади", - повідомляє прес-служба СДПУ(о).