Про це інформує Західний регіональний медіа-центр МОУ у Львові.

Як повідомив командир бригади полковник Олег Христенко цей підрозділ вчора було приведено у вищі ступені бойової готовності.

«Перевірка показала, що особовий склад та військова техніка до виконання завдань готові – підлеглі підполковника Анатолія Гунченка діють впевнено та рішуче. На цей час, батарея, здійснивши  у повному складі марш з міста Мукачево до станції Стабічово, Мукачівського району та завантаживши військову техніку відбула до Автономної Республіки Крим на Кримський дослідницький науковий військовий центр “Чауда”. Там  особовий склад впродовж другої половини вересня візьме участь у бойових стрільбах із зенітно-гарматних ракетних комплексів 2С6 «Тунгуска», – зазначив полковник Олег Христенко.

Варто зазначити, що в рамках навчань у стрільбах на “Чауді” від 13 армійського корпусу також візьме зенітно-ракетна артилерійська батарея з 24 окремої механізованої бригади.

Крім того, у вересні, під час активної фази навчань, відбудеться батальйонне тактичне навчання за участю військовослужбовців 80 окремого аеромобільного полку зі Львова на Старожинецькому полігоні, що на Буковині. А на Ужгородському полігоні гірські піхотинці 15 окремого гірсько-піхотного батальйону 128 окремої механізованої бригади проведуть ротне тактичне навчання.

Слід додати, що на Старожинецькому та Ужгородському полігонах будуть залучатися вертольоти Мі-24 та Мі-8 зі складу 7 полку армійської авіації, які забезпечуватимуть десантування особового складу, здійснюватимуть підтримку дій підрозділів з повітря, вестимуть повітряну розвідку.