4 лютого відбулася конференція Закарпатського обласного відділення Партії регіонів. На ній 99 делегатів, які представляли 13 районних і 5 міських організацій, затвердили список кандидатів у депутати обласної ради, а також передвиборчу програму. Про це повідомила прес-служба облвідділення партії.

Перша п’ятірка партійного списку Закарпатського обласного відділення Партії регіонів виглядає наступним чином: Олександр Ледида – голова обласного відділення партії; Іван Ікачур – голова Перечинської райради; Іван Бушко – підприємець (м. Виноградів); Федір Харута – підприємець (м. Ужгород); Олег Адамчук – підприємець (м. Ужгород). Поряд із цими у партійному списку до обласної ради значаться ще 40 кандидатур.

Олександра Ледида зазначив, що «Регіони» є найбільш структурованою партійною організацією в області, мають майже 400 партосередків, а кількість членів ще на початку року перевищила 10 тисяч осіб. Зараз, на його думку, важливо організувати підготовку до виборів таким чином, щоб, раціонально використавши набутий досвід і кадровий потенціал, добитися якомога кращих показників у виборчих перегонах. Це дасть змогу партійцям бути представленими у радах усіх рівнів, успішно реалізовувати програму і цілі Партії регіонів.

У конференції взяв участь і народний депутат України, vip-агітатор центрального виборчого штабу Партії регіонів Володимир Зубанов.

ЗІК