Народні депутати України ухвалили за основу законопроєкт №1058 щодо державної субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат, здійснених іноземним суб’єктом кінематографії під час виробництва (створення) фільму в Україні. Відповідне рішення підтримали 285 народних депутатів.

Проєкт закону про внесення змін до Закону України “Про державну підтримку кінематографії в Україні” щодо державної субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат, здійснених іноземним суб’єктом кінематографії під час виробництва (створення) фільму в Україні направлений на створення умов, які мають сприяти залученню позабюджетних коштів, зокрема іноземних інвестицій та коштів від іноземних суб’єктів кінематографії, у галузь кіновиробництва.

На думку авторів законопроєкту, реалізація окремих положень законопроєкту сприятиме популяризації української культури, літературної творчості, архітектури тощо.

При цьому більшістю парламентарі ухвалили рішення про скорочення на половину часу підготовки законопроєкту до другого читання.

Як писав “Вголос”, у Раді триває засідання: які законопроєкти розглянуть (наживо).