Про це Олег Тягнибок заявив сьогодні, 8 квітня, під час брифінгу у парламенті, повідомляє власний кореспондент «Вголосу» у Верховній Раді.

«Під цей закон повинні потрапити не тільки  колишні працівники ідеологічних структур Комуністичної партії,  потрібно не лише оприлюднити списки агентури КГБ СССР, які перебували і досі перебувають на державних посадах в Україні. Під люстрацію мають потрапити також представники агентури Москви, працівники ФСБ, які до цього часу засіли в центральних та місцевих органах влади. І ще – прислужники режиму Януковича, які мали відношення  до нищення української нації», – сказав він, і додав, що у «Свободи» вже є списки осіб, що мали би пройти перевірку.

Також Олег Тягнибок зауважив, що надзвичайно важливо ухвалити цей закон перед проведенням виборів.

«Ідеться не лише про президента, мова йде і про народних депутатів,  і про голів обласних та районних адміністрації, які сьогодні призначені на посади. Також про суддів, прокурорів, керівників управлінь внутрішніх справ,  і взагалі – про всіх чиновників, згори  до низу..», – пояснив лідер ВО «Свобода».  

Олег Тягнибок також додав, що теперішні події, як ніколи, вимагають дати можливість простим українцям вирішувати кого обирати.

«Люди відчули потребу реально впливати на владу. Сьогодні має включитися процес прямого народовладдя. Завдяки люстрації народ зможе реально відкликати владу і стежити за тим, аби ця влада була чесною та працювала не в інтересах власної кишені, а в інтересах громади..», – резюмував він.

Нагадаємо, що 8 квітня Верховна Рада посилила кримінальну відповідальність за вчинення злочинів проти національної безпеки, зокрема – державну зроду та сепаратизм.