Про це журналіст, головний редактор газети «Ратуша» повідомив сьогодні під час прес-конференції «Люстрація: реальність, міф чи фарс», інформує кореспондент «Вголосу».

За словами журналіста, сьогодні не діє закон про люстрацію суддів. Микола Савельєв зазначив, що внаслідок зборів на місцях майже всі голови суддів позалишалися.

«Та й як може суддя,  який повністю залежний від свого голови,  на цих зборах виступити проти нього. Це нереально», – додав він.

Журналіст вважає, що потрібно або вносити якісь зміни в закон про люстрацію суддів, або сама люстрація суддів має бути під пильним контролем громадськості на місцях.

Як писав раніше «Вголос», 8 квітня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про відновлення довіри до судової системи України». За відповідний проект закону проголосували 234 народних депутатів.

Нагадаємо, що 14 квітня у Львівському апеляційному адміністративному суді відбулися збори суддів, на яких таємним голосуванням знову було обрано головою суддю Сергія Богаченка, який і до цього очолював ЛААС.