Подамо повний текст:

«Прийнятий парламентом у першому читанні законопроект «Про внесення змін до Кримінального й Кримінально-процесуального кодексів України (щодо посилення відповідальності за посягання на честь і гідність людини)» фактично ставить хрест на демократії, свободі слова, вільній журналістиці та й незалежності держави загалом. Більше того – він відкидає Україну у найчорніші роки сталінської деспотії.

Ухвалити цей законопроект Партію регіонів та її сателітів спонукав панічний страх. Страх втратити владу. Страх втратити те, що вже вкрали и ще збираються «прихватизувати». Вони бояться гніву народу, який може дізнатися правду. Тож аби цього не сталося, вони вирішили залякати журналістів, поставити їх на коліна і примусити говорити лише те, що дозволить «регіональна» цензура.

Реакція суспільства на введення кримінальної відповідальності за «наклеп» виявилася настільки категоричною, що автор законопроекту Віталій Журавський аж подав до парламенту «прошеніє» про відкликання документу. Проте це не свідчить про відмову від намірів будь-що протягти його через парламент. Те, що кримінальна відповідальність за «наклеп» стане реальністю, підтвердив і нардеп від ПР Сергій Ківалов. Він пообіцяв, що новообрана Верховна Рада обов’язково повернеться до цього законопроекту.

Нам готують життя в поліційній державі, якою керуватиме кримінальна диктатура на чолі з тираном, який прагне стати імператором. З прийняттям закону про «наклеп» ми опинимося в абсолютній інформаційній ізоляції – серед тих, кого не поважають і з ким не рахуються навіть країни «третього світу». Чи варта Україна такої долі? Чи вартий її народ такого майбутнього? Байдужість, виявлена сьогодні, відгукнеться бідою та неволею завтра».