Тернопільська обласна рада висловила недовіру Кабміну та вимагає відставки уряду через прийняття в першому читанні законопроекту про ринок землі в Україні.

Як передає кореспондент УНІАН, про це йдеться у зверненні до президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України, керівників депутатських груп та фракцій парламенту, прийнятому сьогодні на сесії обласної ради.

За неї проголосувало 36 депутатів з 51. У своїй заяві депутати засудили прийняття в першому читанні законопроекту про запровадження ринку землі (законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення”).

Відтак “за вчинення дій, спрямованих на руйнацію аграрного сектору України” депутати висловили недовіру Кабінету міністрів на чолі з прем’єром Олексієм Гончаруком, висунули вимогу відставки уряду, а також закликали Верховні Раду припинити кроки з подальшого розгляду законопроекту.

Окрім цього, депутати закликали жителів Тернопільщини після прийняття Закону про порядок відкликання народних депутатів, одразу розпочати процедуру відкликання депутатів від Тернопільщини, які підтримали законопроект про ринок землі в першому читанні.

Як писав “Вголос”, Глава держави Володимир Зеленський подякував за прийняття у першому читанні законопроєкту про відкриття ринку землі в Україні.