Про це Вголосу повідомила прес-служба вишу.  

«Законопроект нібито спрямований на підтримку мов національних меншин, а насправді – на применшення значення державної мови в житті нашої країни. Патрони законопроекту, представники Партії регіонів, що самовиражають себе як українофобська сила, у такий спосіб намагаються загравати напередодні виборів з електоратом сходу України, підігріваючи ностальгійні настрої за СРСР, у тому числі російськомовність як ознаку «доброго тону», – йдеться в інформації. 

Студенти нагадують, що «українська мова була, є і буде мовою високорозвиненої літератури та культури». 

«Українська мова – велика цінність, що безпомильно ідентифікує нас у колі європейських народів. А тому започатковуємо безстроковий проект на розвиток української мови: це і дарування дисків з українською музикою та поезією, і виготовлення різноманітних агітаційних матеріалів, і проведення флеш-мобів та інших молодіжних акцій», – зазначають студенти. 

«Нехай у цей складний для нашої духовної культури час у всіх на устах будуть знайомі з дитинства слова Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Павла Тичини, Володимира Сосюри, Василя Симоненка та багатьох інших поетів, які заслуговують найвищих світових літературних нагород  і – що головне – зігрівають наші серця. А українська пісня у виконанні талановитих сучасників підтримає нас на хвилі модерного часу.  Українське – це сильно! Українське – це стильно! Слухаймо українське! Читаймо українське! Любімо українське!», – заявили спудеї.