Кабінет Міністрів запропонував Верховній Раді передбачити в державному бюджеті на 2005 рік збільшення на 8,7 мільйона гривень – до 15,8 мільйона гривень – суми, передбаченої на візити Президента Віктора Ющенко за кордон.

Про це сказано в законопроекті «Про внесення змін в Закон України «Про Державний бюджет України на 2005 рік» та деякі інші законодавчі акти» Кабінету Міністрів, зареєстрованому в Раді 4 липня під №7653.

«Враховуючи необхідність виконання Президентом України повноважень щодо представництва держави в міжнародних відносинах згідно з попередніми домовленостям, а також враховуючи тенденцію збільшення візитів президента України за кордон пропонується передбачити збільшення бюджетних призначень загального фонду на 8 702,0 тисячі гривень», - говориться в пояснювальній записці до законопроекту.

В пояснювальній записці сказано, що таке рішення Ради дозволить забезпечити закордонні візити Президента в поточному році згідно із затвердженим графіком, а також погасити кредиторську заборгованість перед Державним авіаційним підприємством «Україна» за раніше виконані авіарейси.

Крім того Кабмін запропонував Раді виділити Держуправлінню справами додатково 0,5 мільйона гривень на фінансову підтримку газети «Президентський вісник» і інформаційно-аналітичного бюлетеня «Президентський контроль», збільшити на 5 мільйонів гривень – до 6,8 мільйона гривень – кошти для Національного комплексу «Експоцентр України» і виділити 5 мільйонів гривень на забезпечення участі українських підприємств в міжнародних виставках.

Цим законопроектом в цілому Кабмін запропонував Раді підвищити доходи держбюджету-2005 з 106,135 мільярда гривень до 106,507 мільярда гривень, витрати - з 114,081 мільярда гривень до 114,327 мільярда гривень.

УНІАН