Таке рішення було прийняте на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради сьогодні, передає кореспондент «Вголосу».

У довідці до проекту рішення йдеться про те, що інвестиційну програму ЛКП «Залізничтеплоенерго» вже погоджувала міська рада, однак відповідно до вимог Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері комунальних послуг, обов’язковим є включення в інвестпрограму заходів із встановлення загально будинкових вузлів обліку теплової енергії на опалення.

Зважаючи на це до програми буде внесено низку додаткових заходів, серед яких виготовлення проекту на об’єкт «Реконструкція котельні на вул. С. Петлюри, 4а» (1 млн. 325 тис. грн.), технічне переоснащення теплових мереж шляхом заміни сталевих трубопроводів з мінераловатною ізоляцією на попередньо ізольовані труби (5 млн. 527 тис. грн.), встановлення загальнобудинкових вузлів обліку теплової енергії на опалення у 22-х житлових будинках (475 тис. грн.).

Заступник міського голови Львова Олег Синютка зазначив, що фінансовий обсяг інвестиційної програми ЛКП «Залізничтеплоенерго» на 2014 рік становить понад 200 млн. грн. Це кошти, які ЛКП отримує від своєї діяльності і реінвестує у покращення послуг.