Списки кандидатів в депутати до Львівської міськради по мажоритарних округах дають багату інформацію для роздумів та аналізу. Продовження. Початок.

Округ 26

Депутат Львівської облради, екс-член НРУ, екс-директор СШ і екс-заступник директора ринку Шувар – Іван Рудницький (За Україну) має всі шанси отримати перемогу в цьому окрузі. Адже навряд чи його зможе побороти президент Міжнародної федерації Бойового Гопака Володимир Пилат (ДемПУ) чи директор аптеки Світлана Добровольська (Партія регіонів).

Округ 27

Директор ринку «Шувар», депутат Львівської міськради, член фракції БЮТ Роман Федишин є фаворитом і повинен вигравати в цьому окрузі. Кандидатом в депутати Федишина висунула Аграрна партія України. Серед інших знайомих кандидатів в цьому окрузі зауважуємо головного редактора газети «Львівський залізничник» Ігора Паращака (Відродження).

Округ 28

Найбільш відомим кандидатом в депутати тут є Андрій Іонов – екс-директор і екс-співвласник Львівського ізоляторного заводу, екс-депутат Львівської міськради від Партії захисників вітчизни, власник симпатичних ресторанчиків у Львові: Амадеус, Чорний кіт, Вероніка. Не знаємо як там у Іонова з вектором, а от з політичним чуттям все нормально: цього разу він балотується за підтримки «Пори».

Боротися за перемогу Іонову доведеться з представником Партії регіонів директором бронетанкового заводу Миколою Лабзіним. У цю боротьбу, припускаємо, може втрутитися хтось із декількох медиків, які балотуються по цьому округу, наприклад, Володимир Миронович – в.о. заввідділення онкоцентру (Сильна Україна).

Округ 29

Цікавий округ, де не можна передбачити результат, адже зібралося багато відомих кандидатів. Почнемо з діючого депутат міськради, члена ВО «Свобода», заступника гендиректора ВАТ «Сяйво» Романа Плахтія. Бізнес представлений також гендиректором ВАТ «Бібльос» Ярославом Свістуном (За Україну), віце-президентом корпорації «Карпатбуд», екс-головою Франківської рай адміністрації Львова Василем Дзерою (НРУ). Освіта – директором СЗШ №5 Світланою Дмитрієвою (ДемПУ), Медицина - головним лікарем 5 міської клінічної лікарні Богданом Матвієвим (Сильна Україна).

Округ 30

Відчуття таке, що чоловіки-політики домовилися і не стали висуватися в цьому окрузі. Тому єдиним вірогідним претендентом на перемогу тут є ветеран львівської політики, депутат міськради Віра Лясковська (Україна соборна).

Округ 31

Боротьба точитиметься між двома депутатами міськради Людмилою Шекетою (ВО «Свобода» (головний лікар «МК Клінічний пологовий будинок №1») і Романом Андрусишиним (Україна соборна, менеджер). Навряд чи хтось інший завадить цим депутатам з’ясувати хто з них краще представлятиме інтереси виборців округу в наступній міськраді. З просто цікавих кандидатів відзначимо гендиректора ТзОВ «Група компаній BЕЕМ» Степана Костецького (Сильна Україна).

Округ 32

І на цьому окрузі не обійшлося без діючого депутата міськради – член ПРП голова правління ТзОВ «ЛьвівЦентробуд» Андрій Панас. Компанія в нього весела і непередбачувана: від працівників ЗМІ до лікарів психлікарні.

Так, якщо ми не помиляємося, не вперше, і що цікаво, не в останнє, серед кандидатів в депутати міськради в цьому окрузі зустрічаємо працівників Львівського обласного державного телебачення – директор ЛОДТРК Тарас Каляндрук (Громадянська солідарність). Заступник головного лікаря Львівської обласної психіатричної лікарні Володимир Новосілець балотується від Партії регіонів.

Освітян представляє директор Львівського ліцею менеджменту Лариса Янковська (Єдність). Але реальну конкуренцію Панасу складе вірогідно Юрій Ситник (Пора), родич депутата міськради від ПРП Тараса Ситника.

Округ 33

Депутати міськради Сергій Бащук (Наша Україна) та Андрій Мисик (Пора) мають всі підстави для перемоги в цьому окрузі. Адже і Свобода, і Партія регіонів на ньому представлена особами, які навіть у Львові не проживають постійно. Редактор Львівського державного обласного телебачення Ярослав Панчишин має шанс лише висвітлювати боротьбу, яка буде точитися поміж Мисиком та Бащуком.

Округ 34

Складний округ для депутата міськради Олега Дениса (Наша Україна, віце-президент з адміністративних питань корпорації «СофтСерв»). І нібито відомих опонентів в нього немає, але за кожним з останніх є відповідний ресурс. Отож конкуренцію Денису складуть: Богдан Паливода, (Батьківщина Деньковича, заступник начальника відділу ЖКГ Франківської рай адміністрації), Тарас Брунець (Пора, радник міського голови Львова), Андрій Рікота (Свобода, головний лікар ПП «Рікота»).

Округ 35

Найбільш відомими з шереги кандидатів є депутати Львівської міськради Лариса Малех, (ХДС, голова правління ТФ «Львів Супутник») та Андрій Кондрат (УНП, директор ПП «Терра-Захід»). Однак впевненості в їхній перемозі немає, адже конкуренти в них сильні: Валерій Байса (Відродження, начальник ВП «Локомотивне депо Львів-Захід»), Роман Балаш (Наша Україна, директор ССЗШ №46), Олексій Побурко (Пора, радник Садового). «Україна соборна» ж довірила представляти інтереси виборців цього округу директору газети «Новий погляд» Олегу Радику. Від «Свободи» балотується Андрій Гутник – директор «Аквапарку».

Округ 36

Два депутати міськради, депутат облради, член виконкому міськради і один радним міського голови. Такого комплекту ми ще не зустрічали. Отож депутат облради Юрій Моравецький (Пора), депутати міськради Теодор Дяків і Тарас Коць (раніше обидва члени фракції БЮТ, а тепер, відповідно, Громадянська позиція і ПРП), член міськвиконкому, член команди перевертнів Деньковича Володимир Костик (гендиректор Привокзального ринку), радник Садового, генконсул Нідерландів Богдан Панкевич будуть змагатися за перемогу не лише поміж собою, але з заступником директора УДППЗ «Укрпошта», членом Фронту змін Віктором Ткачуком, директором готелю «Гетьман», членом Громадянської солідарності Володимиром Зденянчиним, директором ПТУ № 57, представником «України соборної» Олегом Савруком.

P.S. Щось УДАР Кличка у Львові дуже любить підприємство «Квіти Львова».

Округ 37

Депутати міськради так виглядає залишили цей округ поза увагою. Однак знайомі прізвища та обличчя на ньому мелькають. Перш за все тут балотується в депутати Андрій Соколов, голова Конфедерації Вільних профспілок Львівщини від ПРП, відомий активною участю в кампанії боротьби львівських вчителів за доплати по ст.57. Олексій Курилишин, бізнесмен наближений до мера Садового, співвласник кіноцентру «Сокіл» йде від Пори. Від Народного руху балотується екс-працівник міськради Ярсолав Галицький. Партія регіонів репрезентує військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату Ігор Родзяк.

Округ 38

Депутат Львівської міськради Олег Бас (ПРП) найбільш відомий серед претендентів по цьому округу. Кокуренцію йому можуть скласти екс-депутат міськради Руслан Секела (УДАР) та Василь Гутковський, генеральний директор ТзОВ ЛА «Піраміда» «Європейська партія України».

Округ 39

Наймолодший депутат міськради цього скликання Іван Кардаш (Пора) має солідних конкурентів. Найперше – це також депутат Львівської міської ради від Нашої України, головний лікар комунальної міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт. По-друге, це
директор ЛКП «Варшавське» Василь Ілик (ХДС) і голова асоціації ОСББ «Галичина» Володмир Крищак (звісно від РХП). Бізнес в цьому окрузі представляє Наталія Возняк, голова правління ВАТ «Львівський інструментальний завод» (ПППУ).

Округ 40

Депутат міськради Микола Гембар (За Україну, раніше НРУ) боротиметься за перемогу з екс-депутатом міськради, директором СЗШ №54 Ростиславом Пелещишиним, скандально відомим чиновником ОДА Володимиром Гарбузом (Єдиний центр), директором ЛКП «Збоїща» Віталієм Яриничем (Пора) і директор ЛКП «Тополя 406» Вітором Бричком (Сильна Україна).

Округ 41

Екс-депутат міськради (УНП), депутат облради (БЮТ) Володимир Тринька спробує повернутися до міськради вдруге за підтримки УНП. Реальних конкурентів його ми не знаємо, а серед відомих осіб по цьому кругу балотується Ольга Цап, журналіст, директор «ТРК Медіа-клуб» (Відродження).

Округ 42

Фаворів в цьому окрузі не бачимо. Державна обласна телерадіокомпанія представлена наразі заступником гендиректора Ярославом Фейлом (Єдиний центр), бізнес-імперія Ігоря Починка директором ТзОВ «Інтерпрес» Романом Чмілем (Пора), інтереси Садового – екс-директором ЛКП «Дирекція з будівництва стадіону у м. Львові» Сулимою Віталієм (РХП). Навряд чи у боротьби між ними зможе втрутися хтось інший, наприклад Лев Козаков голова правління Адвокатського об’єднання «Козаков та партнери» («Фронт змін»).

Округ 43

Депутат Львівської міськради екс-рухівець Богдан Бедрило (За Україну) має не так, щоб серйозних, але активних конкурентів: Ярослав Янчак (бувший куновець, радник мера Садового, тепер балотується від ХДС), Ярослав Лялька, директор Науково-дослідного центру історії національно-визвольних змагань України (Єдина Родина). Реально конкуренцію Бедрилові може скласти начальник ВП «Станція Клепарів» Володимир Загалюк (Відродження).

Округ 44

На перемогу в цьому окрузі претендує депутат міськради від «Свободи» Андрій Хомицький. Конкурентів йому багато. Віталій Загайний, громадський діяч балотується цього разу від УРП «Собор». Також ГО представляють Роман Кісіль (УСДП) та Ярослав Мартинів. Настоятель Церкви «Святого Духа» Павло Горуйко висунутий в кандидати партією «Солідарність».

Медики: Вадим Олійник – головний лікар у Львівській міській клінічній лікарні (Сильна Україна), але найбільше освітян: Роман Климишин, директор у Львівському професійному училищі № 63 (ХДС), Михайло Ковтало директор СЗШ № 92 (Єдина родина), Василь Титар директор СЗШ №100 (Фронт змін). Не помилимося, якщо припустимо, що Андрій Гем бар (підприємець), який балотується від За Україну, є сином депутата міськради Миколи Гембара.

Округ 45

Степан Середа, голова УРП «Собор», головний лікар львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру – найбільш відома для нас постать серед кандидатів в цьому окрузі. Йому доведеться змагатися за перемогу серед інших з пані Кіскою Марією – директором львівського професійного ліцею торгівлі та сфери послуг ХДС).