Мер Києва Віталій Кличко заявив, що багато депутатів Київради "залякані", тому саботують свою роботу.

Про це він зазначив у ефірі радіо НВ.

"Якщо депутатам доручають виконувати їхні обов’язки, а вони починають з різних політичних, особистих мотивів гратись в ці ігри, ставлячи під загрозу життєдіяльність міста, іншого виходу немає. Якщо вони не хочуть працювати — потрібно, щоб приходили ті, які хочуть і будуть працювати", — заявив Кличко.

Кличко також пояснив: звернувся до депутатів, щоб сказати їм про це.

"Це реальний саботаж, і про це пан Богдан заявляв два місяці тому, коли вийшов і сказав: "Кличко не контролює Київраду". А потім вже я чую далі наслідки. Депутати підходять до мене і особисто кажуть: "Вибачте, будь ласка, нам зателефонували, сказали, що нам не рекомендують іти на це, дуже високі посадові особи рекомендували"", — сказав мер.

Він запропонував депутатам Київради заявити про це у медіа, але вони відмовились.

Кличко також заявив, що багато депутатів Київради "залякані", а деяких з них викликають у день сесії "в різні установи". "Я не вірю у випадковість, це робиться умисно", — наголосив він.

Він також припустив, що депутатам обіцяють прохід у Київраду на наступних виборах під прапором тієї сили, яка має велику підтримку, та погрожують не взяти до цієї партії за відмову саботувати.

Як писав "Вголос",Не послухали: депутати від партій Порошенка та Медведчука таки поїхали у ПАРЄ.