Про це повідомляє Центру військово-політичних досліджень і координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук на своїй сторінці у «Facbook».

«Один із збитих українськими військовими в зоні АТО російських БПЛА (безпілотний літальний апарат – ред.), який продемонстрували координаторам групи «ІС» наші фахівці, що працюють в зоні проведення операції «по темі» безпілотників. Ми не втрималися від спокуси сфотографувати це свідчення російської «конспірації», – пише Тимчук.

 

«Зокрема, щоб уникнути ідентифікації БПЛА, взятий за основу російський безпілотник типу «Орлан» піддався конструктивної переробки – було змінено хвостове оперення апарату. Також зі всіх вузлів і деталей БПЛА була прибрана маркування. Спробуй доведи, що це російський апарат. Але от невдача: основний парашут для виконання посадки на безпілотник залишився з біркою. На якій зазначений виробник: компанія ParAAvis, м. Москва (дана компанія – виробник самого широкого спектра парашутів різного типу і призначення, зареєстрована за адресою Росія, Москва, вул. Вербова, 8)», – повідомляє він.

«Це ж треба було так старатися приховати сліди злочину, щоб проколотися на таку дрібницю. Дивно, що при такому інтелектуальному потенціалі російських агресорів їх БПЛА взагалі в повітря піднімаються», – наголосив Тимчук.

Як писав «Вголос», Російські літаки за добу порушили повітряний простір України 5 разів.