Як повідомили в прес-службі Одеського міського управління міліції, через телефонне повідомлення про замінування із лікарні евакуювали всіх хворих дітей та персонал.

«З будівель лікарняного комплексу були евакуйовані понад дві тисячі осіб – пацієнти, медперсонал, студенти-медики. Були перевірені приміщення чотирьох корпусів: дев’ятиповерхового, п’ятиповерхового і двох двоповерхових будівель», – йдеться у повідомленні.

На час пошуків вибухівки, приміщення евакуйованим пацієнтам надала дирекція розташованої поруч школи.

Розташовані в цьому районі медичні заклади, про всяк випадок, організували 120 реанімаційних місць. Інші лікарні Одеси також були готові прийняти евакуйованих хворих. Для можливого перевезення пацієнтів задіяли 25 автомобілів «швидкої».

Після того, як інформація про вибухівку не підтвердилась, лікарня повернулась до нормального режиму роботи.

«Шановні громадяни! Нагадуємо, що подібні витівки зазвичай приводять на лаву підсудних. І ті, хто вважають, що залишаться безкарними, дуже помиляються, адже сьогодні у розпорядженні правоохоронців достатньо технічних можливостей для того, аби встановити місцеперебування й особу телефонного терориста. Тому, перш, ніж так жартувати, варто задуматися – чим це для вас обернеться», – наголосили в МВС.

Нагадаємо, сьогодні, о 7:40 на спецлінію «102» надійшло повідомлення про замінування Одеської обласної дитячої лікарні.

Фото: Прес-служба Одеського міського управління міліції