Мешканці Івано-Франківщини продовжують потерпати від негоди.

Як інформує «Правда», після сильних опадів у критичному стані перебуває Яремче. Там пошкоджено дороги, підтоплено господарства, існує загроза зсуву ґрунту на будинки.

Через сильну зливу піднявся рівень води в потоці Боярський у місті Яремче, знищено 2,2 км дороги. Також підмулено підвісний міст вул. Свободи – уч. Скала, автомобільний міст на вул. Стефаника та Прикарпатській.

Пошкоджено і берегоукріплення вул. Кам’янка та підтоплено присадибні ділянки. Є навіть загроза зсуву на житлові будинки.

Як повідомляє kurs.if.ua, у Калуші злива підтопила мікрорайон, потік вилився на вулиці. При цьому підтопило приватні господарства на вул. Височана, Бандери та Чорновола.

Промовистими фото та відео негоди діляться і самі мешканці.

Опубліковано Віталіком Сеньком Пʼятниця, 17 травня 2019 р.

Віталік Сенько зазначив: «Стихійне лихо на Прикарпатті. В селі Микуличин після проливної короткочасної грози підтопило приватні будинки та кілька доріг, десятки дворів зазнали колосальних збитків…».

Стихійне лихо на Прикарпатті. В селі Микуличин після проливної короткочасної грози підтопило приватні будинки та кілька доріг, десятки дворів зазнали колосальних збитків…

Опубліковано Віталіком Сеньком Пʼятниця, 17 травня 2019 р.

Як писав «Вголос», Затоплені будинки та зруйновані дороги: Прикарпаття потерпає від негоди (фото).