Влада дуже недооцінює питання інформаційної безпеки в Україні. Замість того, щоб жорстко карати інформаційних кілерів, їм дозволяють розвиватися.

Про це у прямому ефірі ток-шоу “Говорить Великий Львів” заявив голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

“Пам’ятаєте, як на пресконференції тоді ще президента Порошенка у 2018-му Гордон просив у нього захисту від “Свободи”? Він тоді недобре висловився про Бандеру й Шухевича і, їдучи з концертами до Львова, очікував якоїсь дії від нас. І знаєте, що цікаво? Замість того, щоб переслідувати таких українофобів, які поширюють антиукраїнські позиції, влада дозволяла і дозволяє їм розвиватися! Тоді Аваков своїх слідчих прислав не до Гордона і їм подібних, а до “Свободи”. Переслідував і донині переслідує патріотів-націоналістів, які вболівають за те, щоб в Україні було створено національний інформаційний простір, щоби український продукт повністю заполонив інформаційний простір”, – зазначив Тягнибок.

Лідер націоналістів підкреслив, що так само влада поводиться і сьогодні.

“Сьогодні Гордон робить інтерв’ю з Поклонською. Завтра з ким? З “ЛНР” і “ДНР”? З кремлівськими пропагандистами? І все це буде під прикриттям журналістики? Влада думає, що зі своїм малоросійським підходом до політики виграє війну у Росії? Чи вони таки хочуть йти на умови капітуляції? Не можна недооцінювати потужної інформаційної війни, яку Росія сьогодні веде проти України руками подібних до Гордона осіб. Їх розплодилося в нас багато – і в Парламенті, і в ЗМІ. Чому пішло послаблення на радіо і на телебаченні? Вже ніхто не рахує українських квот? Чому далі показують ті паскудні московські фільми з геогріївськими стрічками? У нас війна вже закінчилась? Московія продовжує знищувати мізки українців, а ця влада не робить нічого! Ми можемо перемогти карантин, ми можемо перемогти Московію у війні, але нам буде дуже складно перемогти малоросів із совдепівським мисленням, які донині не спромоглися стати українцями”, – додав голова “Свободи”.

Прямий ефір ток-шоу дивіться тут: