Урочисте проголошення 2008 року – Роком замків та палаців Західної України. Круто звучить. Але тільки звучить. Ну, ще може лунати, ораторити і аріювати. Синонімічний ряд цього українського дієслова, набагато більший, ніж українське вміння доводити хоч-якусь справу до нормального, мовчу (логічного) завершення. В Палаці Потоцьких протікає дах.

Минулий рік Пінзеля реалізували напевне відсотків на 10. Голова Львівського ОРу Мирослав Сеник, розповідаючи про факт збільшення к-ті громадян, ознайомлених (принаймні, приблизно) з творчістю Пінзеля, забуває про відповідні совкові аналогії з доповідю про збільшення поголів'я великої рогатої худоби.

Рік Пінзеля, в принципі, зарубали. Те, що всенародний пасічник оклахомських бджіл зацікавився Пінзелем, вважається великим досягненням. Уважно прочитавши попереднє речення, Ви позбавите мене потреби писати будь-які пояснення до нього і розжовувати цих 11-ть слів. І де відкриття Ющем виставки в Києві? В неті такої інфи немає. Значить її не було?

Пінзеля повезуть в Лувр. Це – круто. Полюбе. Але ж Пінзеля потрібно розкручувати нормально тут, а не в шершеляфамі. Алягер_ком_алягер нікуди не зникне. Цікавість кураристів до Пінзеля – також, на те вони й круасани, а не шкільні булочки за 25 копійок з 2-ма класами освіти. Рівень є рівень.

Відмити бабла на культурці в нас можуть, а от відмити бабла, організувати кульний екшн і ще, на тому, зрубати лаве, як кажуть таваріщі москалі, нє слажилось. Злажалось.

Щоб розкочегарювати на увесь нет інфу про крутість пінзельних книжок Кононенко і Єшкілєва – це треба бути в повному ауті. Книжки просто галімі, якщо, взагалі, не написати – хуйові. Наші письменники вміють бакланити капітали Коельйо. Але в порівнянні з буками бородатого копакабанця, їх труды – це букварики для дошкільнят кульпарківського періоду.

365 днів пінзельного року коту під хвіст. І от тепер – рік замків та палаців. Нерухомість завжди в ціні.

Усвідомлюючи цей важливий історичний момент, під Декларацією про наміри підписались, вже відомий Вам Мирослав Сеник, майже невідомий голова (punk is not ded) Закарпатського ОРу Михайло Кічковський, флегматичний заступник голови Волинського ОРу Володимир Банада, Голова Тернопільського ОРу Михайло Миколенко, 1-й заступник голови Франківського ОРу Зіновій Береговський і абсолютно невідома галицькій резервації – керівник апарату Хмельницького ОРу Світлана Горнишева.

Як і завжди багато і розумно говорили. Борис Возницький, навіть, розповів 2-ва анекдоти. Надмірно хвилювались хмельницьким ацентом, лічили закарпатським кліматом і знайомством з Балогою, мовчали тернопільським файним містом, флєгмували луцьким замком Любарта і возносились над усім цим львівським орлом римських центуріонів. Всі дороги ведуть в Львів. Ну, принаймні, об'їзна.

Єдиним, хто тупив усю цю подію, був станіславський феномен. Шо він чесав?! Про це не знають навіть ангели небесні, тоді чого ж я запитую про це у вас, любі друзі? Як то кажуть, сайт без порнографії – ознака демократії.

Дотримуючись демократичних ідеалів та відбиваючись руками і ногами від охлократичних паралелей напишемо наступну штуку: Декларацію підписали, розумно поговорили, построїли глазкі і що далі? Де план? Провтикати ще один шансовий проект за умов суцільної толерастії та політкоректії – дуже легко. Де менеджмент, маркетинг, франчайзинг та інший форс-мажор?

Безперечно, хтось, чи краще, щось знає де.

Але ще одне вживання 3-літерного слова в цьому тексті, може бути зрозуміле, як порнографія, а це є не допустимим на такому демократичному сайті, як Вголос.

astronet.ru