Сьогодні представники Львівської міської організації Конгресу українських націоналістів під Львівською міською радою проводять акцію протесту проти розбудови Високого Замку у Львові. Участь у акції взяло до 60 людей.

Учасники акції збудували барикаду з картонних коробок, з яких зобразили замок „Буняківської влади”, тобто Високий замок, що планує розбудовувати міський голова Львова Любомир Буняк у Львові. Цей картонний замок буде знаходитись під стінами Львівської міської ради протягом дня. Акція спрямована проти розбудови Високого замку, за яку виступає Любомир Буняк.

Як повідомив секретаріату Львівської міської організації КУНу Тарас Гривул, якщо депутати Львівської міської ради не проголосують протягом тижня проти розбудови Високого замку, то представники міської організації КУН у подадуть в суд на виконком Львівської міської ради. „За умови, що якщо виконком буде розпущено сьогодні, то вони подадуть в суд на міського голову Львова Любомира Буняка”, — зазначив Тарас Гривул.

Як повідомлялося, 27 травня Львівський міськвиконком затвердив проект рішення про проектування, реконструкцію та відновлення ландшафтно-архітектурного комплексу „Високий Замок”.  Ідею реконструювати „Високий Замок” висунув міський голова Львова Любомир Буняк. Він також оголосив намір відбудувати королівський замок на Високому замку у Львові до травня 2006 року, до 750-річчя з дня заснування міста.

Прес-Тайм