До приїзду гостей зі Львова запорізьке «Ферро-ЗНТУ» в рідних стінах ще не програвало.Матч у Запоріжжі був одним із центральних матчів туру Суперліги.

На початку поєдинку господарі паркету виглядали безпорадними. З перших секунд зустрічі ініціативою заволоділи «політехи». Влучні кидки лідера команди Дарела Мітчела та одного з кращих центрових ліги Владана Вукосавлєвіча вивели гостей вперед – 7:2. Утім, лідеру Суперліги за набраними очками Ренді Калпепперу аж ніяк не сподобався початок подинку. Він повів свою команду наздоганяти суперника влучним «трюльником», але як то кажуть: «один у полі не воїн…».

Після влучних кидків Стефанидина, Лі та Салтовця наставник «феросплавів» Кирило Большаков взяв тайм-аут. Гості вигравали з рахунком 21:9. Після тайм-ауту нічого на паркеті не змінилося – 25:14 на користь команди Желько Лукаїча.

У другій чверті «Ферро» намагалося ліквідувати відставання. Річард Гуїн, що вийшов на заміну, приносив користь своїй команді не тільки з периметра, а й з лінії штрафних кидків. Гуїна підтримали Буцький та Мур, однак у гостей був свій лідер – центровий Владан Вукосавлєвіч. Він або забивав «два з фолом» або влучно пробивав штрафні кидки.

Як команда Кирила Большакова не старалася, до великої перерви щось змінити на майданчику їм не вдалося – 49:34 на користь галичан.

Після відпочинку почалося найцікавіше. Гості віддали ініціативу без бою. Ренді Калпеппер це відчув в одну мить. За дві хвилини третьої чверті американець набрав сім очок. Що цікаво, це більше, аніж він набрав за дві попередні десятихвилинки разом. Після влучних триочкових Андрія Лебединцева відставання господарів було не таким уже й загрозливим. Проблем львів’янам додала і втома Владана Вукосавлєвіча. Серб кілька разів схибив з хороших позицій. Не допоміг команді і Денис Іванов, який лише відмітився кількома персональними зауваженнями. Третій період завершився не безнадійно для господарів - 57:64 на користь «Політехніки».

Останній відрізок гри був «валідольним»для обох команд. Після вдало проведеної третьої чтверті запоріжці хотіли таки дотиснути «Політехніку». За п’ять хвилин до завершення матчу небезпеки львів’янам нічого не віщувало – 77:66 на їхню користь.Утім, Камерон Мур та Ренді Калпеппер не хотіли засмучувати власних вболівальників, і рятували поєдинок як могли. До них приєднався Олександр Рибалко, який двома влучними кидками підняв вболівальників зі своїх місць – 87:84.

За 37 секунд до завершення зустрічі табло фіксувало уже рівновагу – 88:88. Часу залишилось обмаль, і фортуна могла посміхнутись як одній, так і іншій команді. Першими нерви не витримали у розігруючого «Політехніки» Дарела Мітчела. Він схибив один штрафний кидок, і перевага львів’ян стала мінімальною – в один пункт. Ренді Калпеппер за кілька секунд зробив мінімальною перевагу уже господарів - 90:89. «Політехи» мали у свому роспорядженні майже повноцінну атаку, щоб дати гідну відповідь запоріжцям. Відповідальність вирішального кидка взяв на себе сербський легіонер львів’ян Саша Васільєвіч, але він не влучив… Підбирання на чужому щиті зробив Майкл Лі, який, не довго роздумуючи, відправив помаранчеву кулю в корзину. Львів’яни знову вийшли вперед – 91:90.

На те, аби щось змінити, у господарів паркету залишилось 3,6 секунди. За цих кілька митьєвостей лідер запоріжців Калпеппер був у зоні кидків, і доля поєдинку була у його руках… Але у найвідповідальний момент він схибив. Фінальна сирена сповістила про те, що «Політехніка-Галичина» у дуже важкому виїзному поєдинку таки здобула мінімальну перемогу.

Ферро-ЗНТУ – Політехніка-Галичина -  90:91 (14:25, 20:24, 23:15, 33:27)
Ферро-ЗНТУ: Ренді Калпеппер 18+11передач, Камерон Мур 18, Річард Гуїн 14+10 підб.,Данієл Вернер 11.
Політехніка-Галичина: Владан Вукосавлєвіч 25+11 підб, Дарел Мітчел 24,Майкл Лі 16+7 підб., Леонід Стефанишин 10 +4 передачі.