Депутатський корпус Львівської міської ради дав міському голові низку низку пропозицій щодо боротьби із коронавірусом, втім він їх проігнорував.

Про це в ефірі ток-шоу "Говорить ВЕЛИКИЙ Львів" заявив голова фракції "Європейської солідарності" у Львівській міській раді Петро Адамик.

"На позачерговій сесії міської ради ми пропонували міському голові очолити так званий Штаб боротьби із коронавірусом - він відмовився. Пропонували ввести представників усіх фракцій в цей Штаб - він відмовився. Пропонували зменшити премії його чиновникам, заступникам - і це теж залишилося без уваги. Натомість він вирішив скроїти із соціальних проектів. Він всю сесію насміхався із депутатів. Розповідав "на це гроші дам, а на це - не дам". Ніби забув, що грошима розпоряджається не він, а депутатський корпус.

Всі ці пропозиції актуальні й сьогодні. Самим "Телеграмом", який він постійно рекламує, проблему не вирішиш. Сьогодні у мене була величезна кількість дзвінків від місцевих підприємців із проханням пояснити ситуацію в місті. Бо не всі тим "Телеграмом" користуються", - зазначив Петро Адамик.

Прямий ефір ток-шоу дивіться тут: