Про це сьогодні на прес-конференції сказав голова правління Центру громадських ініціатив, заступник голови Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Віталій Загайний.

«Вони також сидять та чухають потилицю, бо не знають, що робити. Чому так? Бо відразу на старті оголосили, що ми чинимо не силовий, а правовий спротив. І треба розуміти, що форма роботи у цих оголошених рамках є дуже обмеженою», – зазначив Загайний.

«Це пікетування, це звернення, це віче, а що ще? Хтось говорить про організацію загальнодержавного страйку, але я намагаюся пригадати приклади такого страйку за 22-річну історію України, чи були вони успішними, чи були вони взагалі?», – додав він.

На думку політолога та громадського діяча Тараса Возняка, такі страйки можна організувати тоді, коли є великі трудові колективи. Проте, за його словами, такий варіант в Україні – не реальний.

«Те, що може дійсно вдарити по владі – це страйк державних службовців. Але вони настільки прибиті своїм підневільним станом, що вони на це не здатні. Тому про цю форму боротьби потрібно забути», – наголосив Возняк.