Про це Олександр Старовойт повідомив у коментарі Вголосу сьогодні.

Депутат облради нагадав, що з «УДАРом» він співпрацював уже давно.

«Не секрет, що у нас давно добрі стосунки з УДАРом і була дуже серйозна співпраця на рівні обласної ради і на рівні обласної організації. Було багато спільних речей, в тому числі наша співдія в Комітеті опору диктатурі. Це спонукало мене до того, що ця політична сила найбільш відображає ті мої уявлення про розвиток країни», – зазначив Олександр Старовойт.

Він наголосив, що не виходив би з «Нашої України», якби її лідер Віктор Ющенко не вирішив іти на вибори до ВРУ окремим списком.

«Я б не виходив з «Нашої України», якби не рішення Віктора Ющенка іти самостійно на вибори. Якби «Наша Україна» витримала цю тезу, що вона підтримає мажоритарників, але не виставляє список, то я би ще залишався напевно. Але зараз я не можу ні працювати в «Нашій Україні», ні співпрацювати з нею, тому що тут ми розійшлися дуже по-серйозному», – наголосив депутат.

Він повідомив, що зустрічався з керівництвом обласного «УДАРу», а також з лідером партії Віталієм Кличком. Після цього Олександр Старовойт прийняв рішення увійти в «УДАР».

«В один день я написав заяву про вихід з «Нашої України» і відповідно написав заяву про вступ в партію «УДАР». Це відбулося вчора», – повідомив політик.

Він підкреслив, що у нього не було жодних конфліктів з колегами у «Нашій Україні».

«В мене немає проблем з моїми колегами що у Львові, що в Києві. Є просто зараз світоглядне розходження з керівництвом партії щодо того, як іти на вибори. Я вважаю, що такі політичні сили з опозиційного табору, які не проходять 5%, вони не повинні забирати голоси. Я на цьому наголошував ще від початку створення КОДу», – додав Олександр Старовойт.

За його словами, він покинув би лави «Нашої України», не залежно від співпраці з «УДАРом».

«В мене було два варіанти: або просто виходити з партії і нічого не робити, а я вибрав інший варіант – все ж таки залишитися в активній політиці», – підкреслив Олександр Старовойт.

Нагадаємо, сьогодні голова виборчого штабу ЛОО ПП «УДАР» Петро Адамик оголосив список претендентів в кандидати в нардепи від «УДАРу». Серед них 11 партійців і 1 позапартійний.