Про це власкору Вголос у коментарі повідомив голова комісії, депутат Роман Карпюк.

«На мою думку, це засідання комісії було нелегітимним. Бо комісію має право скликати голова або ж її заступник. Ні я, ні Віталій Собко засідання не скликали. А «заступник» Андрій Мельник просто обраний провладною більшістю задля того, щоб проводити потрібні владі рішення», – зазначив Роман Карпюк.Також депутат розповів, що його подальші дії як голови комісії та очільника фракції ВО «Батьківщина»  в облраді у відповідь на чергове порушення норм регламенту будуть узгоджуватися з партійним бюро обласної організації «Батьківщини».

Зазначимо, що на засіданні комісії були відсутні три опозиційні депутати: Роман Карпюк, Віталій Собко та Валентина Блінова.

Натомість на засідання комісії для лобіювання питання призначення депутата-«тушки» на посаду ректора прибув заступник голови ОДА, депутат облради Олександр Курилюк:

Комісія своїм рішенням рекомендувала голові облради у встановленому порядку призначити Петра Олешка ректором ВІППО. Зі слів заступника керуючого справами-начальника відділу юридичного забезпечення діяльності ради Інни Міщук, у міжсесійний період голова облради має право призначати керівників закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області своїм розпорядженням.

В роботі комісії взяли участь депутати, які входять до провладної більшості, а також перебіжчики-«тушки»: заступник голови Андрій Мельник та депутати Михайло Скопюк, Олександр Курилюк, Валерій Трикош та Юрій Лазаренко.