Заплановане на сьогодні засідання сесії Львівської обласної ради розпочалося із затримкою на 15 хвилин через спрацювання вночі сигналізації у залі сесійних засідань Львівської облради.
„Сьогодні вночі двічі спрацювала сигналізація у залі засідань. Були зламані двері на першому поверсі при вході до зали, спеціалісти виявили сліди зламу. У зв’язку з цим відповідні служби провели перевірку безпеки залу”, ― пояснив заступник голови Львівської облради Андрій Парубій.
Як повідомляло агентство, сьогодні депутати Львівської облради планують розглянути питання забезпечення дотримання законодавства України при проведенні повторного голосування на виборах Президента України у Львівській області. Депутати пропонують прийняти звернення до виборців, а також звернення до представників виконавчої влади, правоохоронців та працівників інших державних установ з приводу виборів.
Цього року через відсутність кворуму не відбулося жодного засідання сесії Львівської облради. Останнє засідання сесії Львівської облради відбулося 23 грудня. Згідно чинного законодавства засідання сесії облради повинно скликатися не менше одного разу в три місяці.