Про це повідомив кореспондент Наших грошей із зали Апеляційного суду Києва.

Генеральна прокуратура 5 квітня подавала апеляцію на рішення Печерського суду, яке прийняли у серпні 2016 року.

Суд тоді відмовив у наданні дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування за підозрою Ігоря Калєтніка у зловживанні владою та службовому підробленні під час прийняття законів 16 січня 2014 року.

Калєтнік тоді був першим заступником голови Верховної ради України. Спеціальне досудове розслідування – перший крок до заочного засудження.

Однак Апеляційний суд Києва майже рік не може розглянути апеляцію прокурорів. Засідання або переносилися, або відмінялися у зв’язку з тим, що суддя-доповідач Іван Рибак хворів. Врешті, Рибак пішов у відпустку,  справу перерозподілили - вона потрапила до судді Тетяни Росік, яка відклала розгляд справи з кількох причин.

«Про існування цієї справи, цього провадження, я дізналася сьогодні вранці…У зв’язку з тим, що не було навіть фізичної можливості ознайомитися з матеріалами справи. Крім того, надійшло клопотання від адвоката Буртового, і сам Калєтнік написав до Апеляційного суду клопотання про відкладення справ у зв’язку з тим, що з ним укладено договори з іншими адвокатами», – заявила Росік.

Нове судове засідання має відбутися 25 квітня о 13:30.

 

 «Вголос»