Сьогоднішнє засідання виконавчого комітету Львівської міської ради було закрите достроково міським головою Львова Любомиром Буняком через присутність у залі невідомих осіб, які відмовились себе назвати.

Як виявилось згодом, невідомими особами були активісти громадського комітету порятунку Львова, які у цей же день на площі перед центральним входом до Ратуші проводили акцію "Спроектуй для мера замок-привид".

Як повідомляло агентство, 23 червня депутати Львівської міськради обговорювали питання реконструкції ландшафтно-архітектурного комплексу "Високий замок" у Львові.
Більшість депутатів Львівської міської ради виступали проти будівництва Високого замку. Депутати Львівської міськради звинуватили міського голову Львова Любомира Буняка в порушенні регламенту і припинили достроково засідання сесії. Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив проект рішення про проектування, реконструкцію та відновлення ландшафтно-архітектурного комплексу "Високий Замок". Раніше ідею реконструювати "Високий Замок" висунув міський голова Львова Любомир Буняк. Також він оголосив про намір відбудувати королівський замок на Високому замку у Львові до травня 2006 року, до 750-річчя з дня заснування міста.
Прес-тайм