У середу, 28 жовтня, "Динамо" в другому турі групового етапу Ліги чемпіонів завітало до угорського "Ференцвароша".

На жаль, відмінний перший тайм змінився не невиразну гру в другій половині зустрічі. Кияни вели в рахунку 2:0, однак на 59-й хвилині господарі поля відквитали один м’яч. Вилучення Сидорчука призвело до другого пропущеного гола наприкінці матчі – 2:2.

На нічию відреагував наставник "біло-синіх" Мірча Луческу. Румунський фахівець зазначив, що він задоволений лише першою половиною гри.

Після перерви "динамівці" приймали неправильні рішення. Потрібно було грати в пас, а український клуб намагався обігрувати суперника за рахунок індивідуальної майстерності.

Луческу додав, що після першого пропущеного м’яча "Ференцварош" упіймав кураж та почав штурмувати ворота Бойка. Щодо другого взяття воріт, то тренеру киян здалося, що там був фол в атаці.

"Динамо" грало краще та заслуговувало на перемогу, однак помилки в атаці та обороні зіграли злий жарт. Луческу шкода, що не вдалося привезти додому три очки. В компанії "Ювентуса" та "Барселони" грати важко, але "динамівці" не здаватимуться.