У вівторок, 6 лютого, у центрі Києва спостерігається значне ускладнення руху автотранспорту. Ускладнюють рух також ремонтні роботи.

Про це свідчать дані онлайн-сервісу Google maps.

Максимальний рівень корків — на бульварах Тараса Шевченка та Лесі Українки, на Хрещатику, вулицях Льва Толстого, Борщагівській, Олеся Гончара, проспекті перемоги, Повітрофлотському проспекті, вулицях Ярослава Ватутіна, Ярославів Вал, Богдана Хмельницького, Михайла Грушевського, Костельній, Саксаганського, Михайлівській, Володимирській, Великій Житомирській, набережному шосе, вулиці Інститутській і Парковій дорозі, Михайла Омельяновича-Павленка, Набережно-Рибальській, Шовковичній, Басейній, Великій Васильківській, Семена Скляренка, Юрія Іллєнка та Антоновича.

Також високий рівень корків — на вулиці Жилянській та Борщагівській, Богатирській, Дегтярівській, Татарській, Короленківській, Бульварно-Кудрявській, Євгена Коновальця, Лаврській, Московській, Івана Мазепи, алеї Героїв Крут і Петрівській алеї, Кловському узвозі, вулиці Володимира Винниченка, Івана Франка, Павлівській, В’ячеслава Чорновола, Вадима Гетьмана, Миколи Лисенка, Івана Огієнка, Миколи Грінченка, бульварі Дружби народів, проспекті Степана Бандери та Валерія Лобановського, Новокостянтинівській, а також на Чоколівському бульварі.

Ще великі корки є на Великій Окружній дорозі.

На лівому березі столиці місцями ускладнений рух на Броварському проспекті та проспекті Визволителів, Русанівській набережній і бульварі Перова, на вулиці Гната Хоткевича, Здолбунівській, Братиславській, Магнітогорській та Червоноткацькій, Дарницькому та Харківському шосе, проспекті Миколи Бажана, Юрія Гагаріна, Петра Григоренка та на проспекті Соборності, вулиці Митрополита Андрея Шептицького, Архітектора Вербицького, Михайла Драгоманова, Григорія Ващенка, Євгена Сверстюка.

Водночас рух перекритий на Лук’янівському провулку, по вулиці Шовковична, що неподалік від станції метро "Палац Спорту", на вулиці Академіка Тупольова, на частині проїзної ділянки на проспекті Оболонський поблизу станції метро "Героїв Дніпра", а також на двох ділянках поблизу станції метро "Шулявська": на з’їзді з вулиці Вадима Гетьмана у бік проспекту Перемоги та на з’їзді з проспекту перемоги в бік вулиці Олександра Дорошенка.

Зокрема, ускладнений рух транспорту через ремонтні роботи на вулиці Глибочицькій, поблизу станції метро "Героїв Дніпра" та "Мінської", а також на Володимирському узвозі.

Що стосується ситуації на столичних мостах, то на Північному та Дарницькому, Південному мостах рух ускладнений лише в бік центру, а на мосту Патона — в обидва боки. На мосту "Метро" можна проїхати вільно.

Додамо, що аномальний сніг в Італії зупинив тисячі машин у 12-кілометровому заторі: фото і відео стихії.