Засновник львівської організації «Самопоміч» та Інституту розвитку міста Андрій Садовий вступив у партію „Народний Союз Наша Україна”.

Своє членство в «Нашій Україні» Андрій Садовий розглядає як „єдину можливість реально впливати на процеси втілення результатів Помаранчевої революції”.
«Я свідомий, що будучи членом Народного союзу матиму більше можливостей реалізувати ідеї і плани своєї команди, спрямовані на наведення ладу у Львові. Діяльність об’єднання «Самопоміч» показує, що львів’яни готові активно боротись за свої права і домагатись справедливості в стосунках з органами влади. Тому я бачу своє місце в партії Віктора Ющенка. Ми повинні робити все для того, аби надії, які покладаються зараз на нову владу, були виправданими”, - зазначив Андрій Садовий.

Андрій Садовий перед прийняттям такого рішення провів переговори з лідером УНП Юрієм Костенком. „Ми досягли повної згоди, щодо продовження політичного партнерства”, - додав він.
Андрій Садовий переконаний, що на наступні вибори НСНУ та УНП мають йти спільним блоком.
В ГО „Самопоміч” запевнили, що Андрій Садовий вийшов з УНП, оскільки статути партій не передбачають членства в двох партіях.

6 квітня голова ЛОО УНП Олекса Гудима в коментарі агентству сказав, що члени УНП Тарас Батенко та Андрій Садовий хочуть вступити в партію „Народний Союз Наша Україна”, не виходячи при цьому з УНП.