Інь та Янь генерала Цим Ба Лю Ка, досягнувши точки гармонійного поєднання очищеної води та етилового спирту, повільним і лінивим потічком вилились на 3-му поверсі з-під лівого ребра у приміщенні біля Георгія Побідоносця.

Образи старої дитини повсякчас просвічуються з-під різнокольорової перлини з акумулятором в оновленій кімнаті для прес-конференцій з дуже бородатим євроремонтом. На шляху Цим Ба Лю Ка возсідає море журналістів, схвильоване бурею сальних запитань.

Але сила, яка породила 10 тисяч речей видимих і невидимих, втихомирює плотські та спортивні спокуси генерала Цим Ба Лю Ка, підштовхуючи його до реальності горілчаного-коньячного питання, яке не було відчуте земними відчуттями присутніх журналістів.

Неосяжний та недоторканний принцип Дао, вустами бравого генерала, оминаючі усі саловбивчі конструкції, возвіщає про нескінченний конфлікт між фальсифікатом та справжньою горілкою & коньяком. Справжня і гармонійна ціна пляшки (0,5) горілочки з правильною ідеєю структури має бути в межах 7.30 грн., якщо ж менше – то це від лукавого, це фальсифікат.

Саме фальсифікат перешкоджає блаженній зустрічі шаолінців та шаолійників з богинею Сі-Ван-Му та веселої трапези зі своїм прапредком Пань-Гу. Смерть від отруєння нащадків народів мяо та яо призводить до порушення принципу "лі" від товарища Конфуція, благослови Господи його чуньцю. І безперечно порушує ву-вейний даодецзін бородатої дитини.

В чому ж це порушення, запитує жіноче начало, а в тому, що всі українські тайцзійці, купують лукавий фальсифікат, не додають день-гу до державної скрабниці, відповідає чоловіче начало. От у цьому і є порушення принципів "лі" та "ву-вей".

Генерал Цим Ба Люк, отримавши чергову сальну хвильку від моря журналістів, у стилі богомола, ухилився від світської імбіцильної суєти. Дао повільного існування глаголить його вустами про фуру з 18 тоннами контрабандного недоброякісного сала на 300 штук гри-вень, тим самим злегка відволікаючи увагу від долини тіней Олега Сала, чи Огаса Лела.

Не змінюючи навколишню реальність своїми безсловесними словесами, Цим Ба Люк декларує свою вірність принципу "лі" та військовому обов'язку і тому, як правник та юрист не буде судити про рішення Галицького суду, щоб не бути засудженими самому.

Він посадова особа, яка у всьому підкоряється старшим товаришам, які і знають де шукати вічне життя. Він лише пісчинка, на тлі безкрайнього Дао. Так пише "Бо у чжи". Тим більше, що жодного словесного контакту з ге[ро]єм Цуш.cом у нього не було. Цуш.com знаходиться на лікарняному, поза зоною досяжності в повному і тотальному дізканєкті.

Тому він не дасть розхитати ментовський будинок різним мітигувальникам та антисальцянам, якщо це буде відбуватись у кардинальній та негармонійній формі. Все має бути пучком. Тихо і повільно, а не насильно і агресивно. Менти працюють у звичному режимі, люди ходять на роботу, сонце світить.

Якщо хтось з ментовських маодзедунів, схоче агітувати за якусь політпартію, то нехай переходить в бахаїзм, там за такі дії обіцяні гурії та гарпії, яким, згідно коментаря вельмишановного аль-Байдаві лише 33 роки. Повний розквіт трудової діяльності.

Бо найвище політичне Дао для львівської міліції – це закон (крапка)

Прагнучи зберегти речі такими, як вони є і не на ступаючи на дрібнюніх комашок, Цим Ба Люк буде зберігати інтригу навколо відкриття імені вбивства Авеля до переможного яйця, в якому буде голка, а в голці... в голці буде заєць, в зайці – рак, в раці – качка, а в качці – кілер.

Не-робота Цим Ба Лю Ка розслаблено розташувалась біля 3000 перспективних і молодих англомовних міліціонерів на горизонті Євро-2012. 

Він спроквола спікає про бардак з корками, паркуванням і проїздом у Ль-Во-Ві. Метафізика цього питання розташована на перехресті чорної ночі і зачитана доктором Фаустом під диктовку Бертольда Брехта, ніяк не може досягнути потрібної гармонії. Над цим потрібно працювати непрацюючи. Тільки тоді можна буде досягнути спокою, кришталевих думок і чистих помислів.

Тільки тоді не будуть лазити Стрийським автовокзалом псевдо-менти і розводити туристів на баб-ло. Тільки тоді всі принципові львівські судді скориставшись акі-ангельською шнягою, разом з ментами, не дозволять нездоровим елементам заважати іншим людям нормально жити і робити іншим, все, що вони не захочуть, щоб робили їм.

Чорна тінь Іня зіштовхнувшись з білим шоколадом Яня у кабінетній гармонії, ввела генерала Цим Ба Лю Ка до бінарної класифікації древніх символів епохи Чжоу.

Омммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммм

ммммммммммммммммммммммммммммммммммм

ммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммм

ммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммм

ммммммммммммммммм