Заступник голови Львівської облради Тарас Федак, депутат Львівської облради Тарас Федак сьогодні вступив до фракції НАПУ Львівської облради.
„Вступив сьогодні”, ― повідомив „Контекст-медіа” Тарас Федак.
Тарас Федак пояснив, що його рішення про вступ у фракцію НАПУ пов’язано з тим, що він хоче бути у центристській фракції, яка буде працювати на те, щоб обласна рада стала робочим органом”.
Тарас Федак є членом НДП. Цього року на знак протесту проти неконструктивної позиції депгрупи „Ділова Львівщина” він заявив про свій вихід з цієї групи. Депгрупи „ділова Львівщина” та „Соціальна справедливість” блокували роботу обрлади. вимагаючи відставки з посади її голови Михайла Сендака.
Як повідомляло агентство, сьогодні на засіданні позачергової сесії Львівської обласної ради було оголошено про створення фракції Народної аграрної партії України. У фракцію увійшло 14 депутатів.
До сьогодні у Львівській облраді була одна фракція ― „Наша Україна” (30) та дві депутатські групи: „Соціальна справедливість” (27-28) і „Ділова Львівщина” (17-18). Загалом у Львівській облраді 81 депутат.