Заступник голови Львівської обласної ради Ігор Держко вважає, що голова ЛКО НРУ Ярослав Кендзьор не такий самостійний, як видається.
Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.
За словами Ігоря Держка, „Ярослав Кендзьор останнім часом претендує на роль такого собі духовного імама мусульманського руху і назначає, знімає, безапеляційно критикує, завжди домінує, у тому числі над претендентами на губернатора, а реально з нього виходить щось на зразок Наталії Вітренко в штанах”.
„Гостра жестикуляція, емоції, завжди чоловік на передовій, складає враження абсолютної самостійності, а в дійсності ця політична фігура не є такою самостійною”, ― зазначив він.
Зокрема, за інформацією Ігоря Держка, Ярослав Кендзьор мав певну степінь залежності від народного депутата Петра Димінського, проти якого зараз гостро виступає. „Неодноразово він зізнавався і про це Кендзьор сказав на останньому засіданні проводу ЛКО НРУ: „Не майте до мене жодних претензій по Димінському, я був у нього і поклав йому звіт про використані кошти”, ― зазначив Ігор Держко. За словами Держка, це викликало певні роздуми у членів проводу.
„Ми маємо інформацію, що зараз таким потужним інвестором виступає ще й голова спостережної ради компанії „Еко-лан” Степан Сенчук, тобто позиція помінялася, а ступінь залежності не змінився”, ― наголосив він.
5 лютого відбудеться звітно-виборча конференція ЛКО НРУ. Ігор Держко, член НРУ, заступник голови ЛКО НРУ.