Заступник голови Львівської ОДА Володимир Герич відкидає звинувачення на свою адресу.
Про це йдеться у заяві Володимира Герича, яку озвучив голова Львівської обласної ради Михайло Сендак сьогодні на засіданні президії облради.
У заяві, зокрема, зазначається: „На сесії обласної ради 22 листопада 2004 прозвучали звинувачення на мою адресу в причетності до фальсифікацій під час виборів Президента України. Оправдовуватись не бачу необхідності, бо не відчуваю за собою жодної вини, та й час для цього не зовсім сприятливий”.
За період передвиборної роботи я намагався, як завжди, не порушувати
діюче законодавство, на нікого не чинити тиск, не поступати всупереч
власному сумлінню. Дорікнути в протилежному мені практично ніхто не зможе. В той же час для мене завжди були одними з найвищих чеснот дотримання моральних принципів та службової етики. Моїм обов’язком як однієї з ланок владної вертикалі була пропаганда позитивів роботи уряду, обласної влади, органів державної влади на місцях. Говорити насправді є про що”,— йдеться далі.
За словами Володимира Герича, можна лише гордитись тим фактом, що на Львівщині волевиявлення людей не спотворене.
„Зовсім по-іншому виглядає ситуація сьогодні. Якщо інформація про масштабні порушення виборчого законодавства в окремих регіонах є правдою, то розігрується найгірший сценарій по придушенню демократії в державі, її розколу. За всім цим, очевидно, стоїть третя сила, яка і зіштовхує кандидатів та мільйони людей за кожним з них. Зрозумілі обурення виборців, які вимагають захистити свій вибір. Зрозумілі і протестні акції, які, однак, не повинні перейти в свавілля”, — зазначається далі.
На думку Володимира Герича, останню крапку в цій ситуації повинні поставити Верховна Рада, Верховний і Конституційні суди.
Він також запевнив, що волевиявлення виборців Львівщини завжди сприймав як останню істину, був і буде з людьми. „Я відходжу від політики, але постараюсь ще принести користь своєму краю”, — завершив заяву Володимир Герич.
Як повідомляло агентство, 24 листопада на позачерговій сесії Львівської обласної ради депутати більшістю голосів висловили недовіру заступнику голови Львівської ОДА Володимиру Геричу.
24 листопада заступник голови Львівської ОДА Володимир Герич зробив усну заяву про свою відставку.