ЛЬВІВ, 10 СЕРПНЯ, PRESSTIME.COM.UA. - Заступник голови Львівської ОДА, член НРУ Ярослав Пітко призначений заступником голови виборчого штабу БНУНС на Львівщині. Про це повідомив голова ЛОО НРУ Ярослав Кендзьор.

«Ми давно відправили свої пропозиції у центральний штаб і наскільки я інформований розпорядження підписано Балогою. Балога підписав відповідне розпорядження, яке було надіслано до Львову», - сказав Кендзьор.

Кендзьор повідомив, що ще місяць тому НРУ подало до Києва пропозиції щодо призначення членів НРУ на керівні посади у виборчих штабах блоку.

«НРУ пропонує і в обласний штаб і районні штаби людей, які мають колосальний досвід. В обласний штаб ми пропонуємо заступником керівника Пітка. Що каже Олійник мені не зовсім зрозуміло. Ми також запропонували своїх представників на керівників районних штабів у Старому Сам борі, Золочіві, Сокалі та Дрогобичі. Якщо Олійник хоче достойних результатів, то він може скористатися нашими пропозиціями», - сказав Кендзьор.

Кензьор зазначив, що якщо ці призначення не відбудуться, вся відповідальність за результати блоку на виборах в області буде покладена виключно на Петра Олійника.

«Якщо Олійник хоче далі грати роль лідера партії, яка одноосібно бере кампанію в руки, я не заперечує. Але він тоді власною головою відповідатиме за результати виборів. А якщо буде така повна ігнорація наших пропозицій, ми візьмемо участь у кампанії, але відповідати за її результати не будемо. Щоб не було різночитань, вважаю, що оілйник повинен би був прислухатися до наших пропозицій.

як повідомляло агентство, головою виборчого штабу БНУНС на Львіввщині призначений голова Львівської ОДА Петро Олійник.